YouTube Music’e Yeni Bir Özellik Geldi!

Yazar: Sare Medya | Tarih: 02-11-2020 11:19:00 | Kategori: Sosyal Medya

Google, yakın zamanda YouTube Music’e yeni bir özellik daha ekledi. Bu özellik sayesinde Youtube’da beğendiğiniz videoların YouTube Music üzerinden tekrardan karşınıza çıkmasını engelliyor.

Online olarak hizmet veren müzik platformlarından biri olan YouTube Music, bugüne kadar birbirine entegre olarak ilerlediği YouTube ile arasındaki bağlantıyı bu özellik ile kesmenizi sağlıyor. 

YouTube Premium üyesi olarak hizmet alabileceğiniz YouTube Music kullanmaya başladığınız anda, YouTube hesabınız üzerinden beğendiğiniz müzik ve içerik görüntülerini, otomatik olarak karşınıza çıkarıyor. Fakat ayarlar menüsüne yeni eklenen ‘’ YouTube’dan beğendiğim müzikleri göster’’ şeklinde hazırlanmış yeni bir seçenek ile bu durumu değiştirebilirsiniz. 

Bu yeni özelliği kullanabilmek için, uygulamaya masaüstü sürüm ya da mobil uygulama aracılığı ile erişmeniz gerekiyor. Ekranda sağ üst kısımda bulunan profil resminize tıklayıp ‘’Ayarlar’’ bölümüne girerseniz, YouTube Music’in yeni özelliğini deneyebiliyorsunuz. 


Etiketler: , , ,

- YORUM YAPIN -

Hiç Yorum Yapılmamış.

Sizi Arayalım