Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi hizmetimizle müşterilerimize profesyonel bir hesap yönetimi vermekteyiz. Sosyal medya hesaplarınız bize emanet!


Kuruluş ve işletmelerin, internetteki varlıkları; sosyal medya yönetimlerinin gücüyle doğru orantılıdır. Sosyal medya temsili başarılı olanlar, bu imaj ile kısa sürede daha çok müşteriye ulaşmak veya ticaret hacmini öngörülebilir ölçüde geliştirmek gibi sonuçlara ulaşabiliyor.

Kriz yönetimi ve kampanya dönemlerinin takibi gibi sosyal medyada “olmazsa olmaz” şeklinde nitelendirilebilecek anlarda hep yanınızda oluyoruz. Deneyimli ekibimiz, aklınızdaki tasarımların hedefinizdeki müşterilere ulaşması için imaj çalışmalarını hep yenileyerek sürdürüyor.

sosyal medya ajansı

Sosyal Medya Stratejisi

Etkili sosyal medya yönetimi için ilk yapılacak şey, bir strateji belirlenmesidir. Marka, ürün veya hizmetler için rakip analizi yapılmalı, hedef kitle belirlenmeli, pazarlama stratejisi oluşturulmalıdır. Bu yüzden sosyal medyadan beklentilerinizi analiz ettikten sonra kısa ve uzun vadeli hedefler ile sosyal medya yönetimi stratejinizi oluşturarak bu strateji çerçevesinde hesap yönetimini gerçekleştiriyoruz.

Hesap Yönetimi ve İçerik Üretimi

Sosyal medya platformlarında takipçiler ve hayranlarla marka iletişimi kurulmadan önce içerik takviminin belirlenmesi, güncel ve özgün içeriklerin üretilmesi, etkileşimi tetikleyecek şekilde tasarlanması gerekir. Sare Medya olarak, güncel tutulmasına özen göstereceğimiz sosyal medya hesaplarınızın etkileşimlerinde hedefleyeceğimiz seviyeleri yakalayabiliriz. 

Etkileşim, Aksiyon ve Yanıtlama

Sosyal medyadaki yorum, soru ve şikayetler gibi kullanıcı etkileşimlerine hızlı geri dönüş yapmak markanızın veya kurumunuzun itibarını artıracaktır. Ekibimiz, böyle durumlarda sizinle belirlenen prosedürler çerçevesinde kullanıcılara dönüş yapılmasını sağlar.

Monitoring ve Online İtibar Yönetimi

Ürünleriniz, hizmetleriniz veya markanız hakkında sosyal medyada konuşulanları, belirli anahtar kelimelerin takibi ile raporluyoruz. Duygu (segment) analizinizi gerçekleştiriyor, firmanıza bu görüşler iletiyoruz. Krize dönüşebilecek hassas durumlar ise, sizinle birlikte belirleniyor ve bu durumlarla karşılaşılması hâlinde sergilenecek reaksiyonlar bir aksiyon planına dökülüyor. 

Sosyal Medya Ajansı Neler Yapar ?

Günümüzde sosyal medyanın önemi her geçen gün arttıkça profesyonel sosyal medya ajansı ile çalışmanın önemi de artmaya devam ediyor. Türkiye’de sosyal medya kullanıcıları günün neredeyse 3 saatini sosyal medyada geçiriyor. Hal böyle olunca firmaların da sosyal medyada en etkili şekilde yerini alması gerekiyor. Firmaların müşterileriyle etkileşimde olmasını sağlayan en önemli mecraların başında şüphesiz ki sosyal medya gelmektedir.

Profesyonel sosyal medya ajansı ile çalışarak sosyal medyada en etkili şekilde müşterilerinizle etkileşimde kalabilir hatta yeni müşterilere ulaşabilirsiniz. Sosyal Medya’da tüm platformların dinamikleri farklıdır. Sosyal medya ajansı olarak markanızın Facebook, Twitter, Instagram ve LinkedIn başta olmak üzere tüm sosyal medya platformlarındaki potansiyel takipçilerinizi analiz ederek sizin için doğru içeriği doğru zamanda paylaşıyoruz.

Facebook ve Instagram temelli çeşitli kampanyalar ve çekilişler ile potansiyel müşteri kitleniz ile birebir iletişim kurmanızı kolaylaştırıyor; düzenli mesaj ve yorum takibi ile müşteri memnuniyeti konusunda markanızı üst düzeye taşıyoruz.

Dijital pazarlama stratejinizi belirleyerek, görsel çalışmalar ile metin uyumunu sağladığımız paylaşımlarımız aracılığıyla ön plana çıkarılması gereken hizmetlerinizi ve ürünlerinizi sosyal medyada paylaşarak marka algısını güçlendiriyoruz. Sosyal medya yönetimi ve diğer tüm dijital pazarlama süreçleriyle ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Neler Yapıyoruz?

BLOG - HABER - ETKİNLİKSare Medya