İnstagram hesap silme, hesap kapatma nasıl yapılır?

Yazar: Sare Medya | Tarih: 25-12-2020 19:57:57 | Kategori: Sosyal Medya

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformu olan Instagram bir yandan hızlı bir şekilde büyürken diğer yandan ayrılmak isteyen kullanıcılarda oluyor. Farklı nedenler dolayı Instagram'dan ayrılmak isteyen kullanıcılar bu linkleri bulmakta bazen zorluk çekebiliyorlar, bu yazımızda Instagram hesap silme nasıl yapılır, Instagram hesabı nasıl kapatılır, Instagram hesap kapatma nasıl oluyor sorularının cevabını sizlerle paylaşıyoruz.

Türkiye 39 Milyon kullanıcıya sahip olan Instaramda hesabınızı geçici olarak kapatmak için buraya tıklayınız. Eğer hesabınızı kalıcı olarak silmek istiyorsanız o zaman da buraya tıklayabilirsiniz. Instagram hesabınızı uygulama üzerinden kapatmakta zorlanıyorsanız lütfen aşağıda paylaştığımız linklere bir bilgisayardan girip deneyiniz. Instagram hesabınıza webten giriş yaptıysanız önce profilinize girin ve profili düzenleye basınız. Ekranın el altındaki hesabımı geçici olarak kapatı seçebilirsiniz. Hesabınızı sildikten sonra paylaşımlarınızın hepsi silinecektir ve o kullanıcı adınızda silinecektir ve birdaha almanız mümkün olmayacaktır. Silinen hesapların yeniden etkinleştirilmesi instagramda mümkün değil.

Instagram hesap silme işlemeniz başarılı bir şekilde olduysa lütfen yorum yazarak bize destek olunuz. 


Etiketler: Instagram hesap silme, Instagram hesap kapatma, instagram hesap silme linki kalıcı, instagram hesap dondurma,

- YORUM YAPIN -

- YORUMLAR -

Kenan Kaya

Yorum Tarihi: 2021-02-09 11:23:27

Faydalı bilgi için teşekkürler.Sizi Arayalım