Yerli Sosyal Medya Uygulamamız Yaay!

Yazar: Sare Medya | Tarih: 03-09-2020 14:33:57 | Kategori: Sosyal Medya

Türk Telekom adı altında, geçtiğimiz günlerde Yaay uygulaması sosyal medya kullanıcılarının hizmetine sunuldu. Genel hatlarıyla hemen hepimizin kullandığı Twitter platformunu anımsatsa da gelişmiş özellikleriyle de farklı bir platform olduğunu ortaya koyuyor.

Yaay platformuna kayıt olma esnasında sizlere 24 farklı kategoride ilgi alanı sunuyor. Seçtiğiniz kategoriler sayesinde Yaay’da paylaştığınız her görsel, video ya da yazılı içerikler  bu kategorilerle ilgilenen kullanıcıların haber akışında görünür oluyor. Bu da farklı kullanıcılarla etkileşime geçilmesini kolaylaştırıyor. Yaay kullanıcıları bu paylaşımlarda iletişime geçebiliyor, yorum yapabiliyor ve paylaşabiliyor. Aynı zamanda paylaşımı beğenerek Yaay’ın ayrıcalıklarından faydalanabiliyor. Geniş kategori seçeneklerine ek olarak yapacağınız hashtag çalışmaları ile de arama bölümünde istediğiniz içeriğe ulaşma şansına sahip oluyorsunuz.

Uygulama aynı zamanda bizleri bir puan sistemine yönlendiriyor. Günlük olarak aldığınız etkileşim oranına ek olarak puanlarınız 24 saatte bir güncelleniyor. Etkileşim derecenize göre de profilinizde rozetler bulunuyor.

Türk Telekom adına tescillenmiş olan Yaay uygulamasına IOS veya Android üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.


Etiketler: , , ,

- YORUM YAPIN -

Hiç Yorum Yapılmamış.

Sizi Arayalım