Yandex Map Editor'a Katkıda Bulunmak

Yazar: Sare Medya | Tarih: 28-09-2018 15:36:44 | Kategori: Sosyal Medya

Yandex'in Rusya'dan sonra ilk olarak Türkiye'de kullanıma sunduğu Yandex Map Editor'a katkıda bulunmak mümkün! Peki bu nasıl olacak?

Yazımıza geçmeden önce, sizi dijital medyanın zirvesine taşıyabilecek dinamik ve genç bir medya ajansının Yandex Reklamları Hizmeti'ni inceleyebilirsiniz!

Gelelim, Yandex Map Editor'a. Çalışma prensibi, aşina olduğumuz GPS üzerinden ilerliyor. Ancak Yandex Map Editor ile haritalara katkı sunduğunuzda Yandex Navigasyon size daha iyi rota önermeye başlıyor ve diğer kullanıcılar da haritalara eklediğiniz adresleri ve kurumları rahatça bulabiliyor. Haritalardaki eksikleri tamamlayıp, hataları düzelttiğinizde harita servisinin gelişimine sunduğunuz katkının yanı sıra, sizin gibi doğru bilgi ve adres tarifine ihtiyaç duyanlara da pozitif bir deneyim imkânı sunuyorsunuz.

Yandex Map Editor'un, Google ile arasındaki en kritik farkı ise, yolların ve mahallelerin tamamının haritalara çizilerek katkı sunulabilmesi. Son derece basit kullanış ilkelerine dayanan çizim menüsüyle haritaları geliştirebilir, düzenlemelerinizi onaya sunabilirsiniz.


Etiketler: Google ads, Yandex'in reklam hizmetleri, Yandex.direct,

- YORUM YAPIN -

Hiç Yorum Yapılmamış.

Sizi Arayalım