iPhone'larda Yeni Dönem Başladı!

Yazar: Sare Medya | Tarih: 23-07-2019 13:13:40 | Kategori: Sosyal Medya

Apple'ın yeni iOS güncellemesi bu sabah itibarıyla kullanıcılara ulaştı. Beklenmedik bu güncelleme ile iPhone'larda yeni dönem başladı! Peki yeni iOS güncellemesi ile kullanıcıları nasıl bir yenilik bekliyor?

iOS 12.4 güncellemesi, iCloud veya iTunes kullanmadan yapılamayan bir özelliği artık mümkün kılıyor. Eski bir iPhone'dan yeni bir iPhone'a doğrudan veri aktarmak, yeni iOS güncellemesi ile yapılabilecek! iPhone kullanıcıları bu işlemi, kablosuz ağ üzerinden kolayca gerçekleştirebilecekler. Yapılması gereken tek şey, iki cihazı aynı WiFi bağlantısında buluşturmak. Ardından dosyalar hızlı bir şekilde eski modelden yeni modele geçiş yapacak...

Güvenlik açıklarının bazılarını kapatan bu güncelleme, Apple Watch üzerinde kullanıma kapatılan Walkie Talkie özelliğini tekrar aktif edecek. Apple Watch kullanıcılarının bir telsiz misali birbiriyle sesli iletişim kurmasına olanak sağlayan Walkie Talkie özelliği; birbiriyle konuşmak isteyen kullanıcıların davet göndermesi ile aktifleşiyor ve ardından tek tuş ile karşı tarafa ses gönderilebiliyor.

 


Etiketler: ,

- YORUM YAPIN -

Hiç Yorum Yapılmamış.

Sizi Arayalım