Google Reklam Ajansınızı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Yazar: Sare Medya | Tarih: 22-06-2018 16:16:13 | Kategori: Genel

Google Reklam Ajansınızı Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Yerler  ?

Google reklamları hakkında tecrübe ve bilgi sahibi değilseniz bir reklam ajansı ile çalışmak çok daha kârlı olacaktır. Türkiye’de 2000 üzerinde Google Partners ajansı bulunmakta peki siz hangisini seçmelisiniz? Google AdWords reklam ajansı seçerken nelere dikkat edilmesi gerekiyor? Önem süresine göre sıralamak gerekirse;

 

Google Reklam Ajansı

Sektörel Tecrübe : Google reklam ajansı eğer sizin sektörünüzde daha önce işler yapmamışsa, sizin bütçenizin bir kısmı ile deneme yanılmalar yapacaklardır, bu da bütçenizin bir kısmını feda edeceğiniz anlamına geliyor.

Sertifikalar : Google ajansındaki personelin tüm hesapta daha aktif ve etkili olabilmesi için sertifikalarda başarılı olması gerekiyor. Google partners ajanslarının kendilerine özel Google tarafından verilen partners linkleri vardır, bu linklerden firmaların kaç sertifikalı çalışanı ve hangi kategorilerde sertifikaları var görebilirsiniz.

Detaylı Rapor: Google ajansınız size günlük ve detaylı raporlar atıyor mu? Bu raporlar ile sizleri yönlendiriyor ve öneriler getiriyor mu ?

Şeffaf yönetim : Bir çok firma ara panel kullanarak insanları maalesef kandırıyorlar, Google paneline erişim yetkisi vermeyen hiç kimseye güvenmeyin ve kesinlikle çalışmayın.

 


Etiketler: , , ,

- YORUM YAPIN -

- YORUMLAR -

Barış Özdemir

Yorum Tarihi: 2018-06-24 22:05:25

Faydalı bir yazı olmuş. Teşekkürler.Sizi Arayalım