Youtube'un Az Bilinen 3 Özelliği

Yazar: Sare Medya | Tarih: 24-06-2019 15:50:14 | Kategori: Sosyal Medya

YouTube'u gündelik hayatta pek çok farklı amaçla kullanıyoruz. Peki dünyanın en büyük video paylaşım ve izleme sitesi olan YouTube'un az bilinen üç özelliği hakkında bilgi sahibi misiniz? Bu hafta bu özellikleri deneyerek YouTube kullanımınıza biraz daha farklılık katabilirsiniz!

YouTube Videolarını gif'e Dönüştürme

Siz de sosyal medyada bir yorum kısmına veya paylaşımınıza gif eklemek istiyorsunuz ancak YouTube videolarını gif'e nasıl dönüştüreceğinizi bilmiyorsanız bu bilgi tam size göre! YouTube'daki videonun url'nin başına gif ekleyerek bağlantıya gittiğinizde bir gif hazırlama sitesine yönlendiriliyorsunuz. Bu kısımda ise düzenleme yaparak dilediğiniz videonun herhangi bir parçasını gif'e dönüştürebilirsiniz.

Yavaş Bağlantılar İçin YouTube Kullanabilmek

İnternet bağlantınızın hızı nedeniyle YouTube'daki videolar kapanıyorsa buraya basarak ulaşabileceğiniz adresteki üstten ikinci seçeneği seçip YouTube deneyiminizi yavaş bağlantılara göre optimize edebilirsiniz.

YouTube'da Yüzen Ekran Deneyimi

Artık her hesaptan kullanılabilen yüzen ekran deneyimini eğer manuel olarak değil de programlar ile kullanmak istiyorsanız Floating YouTube isimli uygulama ile pencereyi aşağı kaydırmanız hâlinde bile sabit bir küçük ekran ile videoların izlenmesini sağlar.


Etiketler: youtube,

- YORUM YAPIN -

Hiç Yorum Yapılmamış.

Sizi Arayalım