Sare Medya Müşteri Ağını Genişletiyor!

Yazar: Sare Medya | Tarih: 04-06-2021 11:31:47 | Kategori: Sosyal Medya

Dijitale dair 360 derece hizmet sunan Sare Medya müşteri ağını genişletmeye devam ediyor.

2017 yılında sektöre giren; İstanbul ve Ankara’da ofisi bulunan Sare Medya; Just English ve Tuba Butik’in google reklam yönetimini üstlendi.

Reklam yönetiminde Torun Center,5.Levent GYO, Mall of İstanbul, Torium, Altier ile; web tasarımda Yeşil Vadi, FCC Property, Akademi Leyan  ile; sosyal medya yönetiminde, Albatros Valiz, Ekşioğlu, Hazar Termal, Big Property, Mari Grubu, Altier ve daha birçok referans marka ile çalışan Sare Medya, dijitale dair kreatif ve performans odaklı çalışmalarıyla göz dolduruyor.

Sare Medya Ajans Başkanı Mehmet Durgut; ‘’30 kişilik ekibimizle bir markanın internette doğabilecek bütün ihtiyaçlarına karşılık verecek dijital bir ajansız. Amacımız sektöre dair tecrübelerimizi, markaların reklamlarında kullanmak. Bu doğrultuda tüm enerjimizle çalışıyoruz.’’ dedi.

Sare Medya Kimdir?

2017 yılında Beylikdüzü'nde başlayan yolculuğuna gelişen hedefleri ve 30 kişilik kadrosu ışığında 2019 yılından itibaren Florya'da devam eden Sare Medya dijital reklamcılık, sosyal medya, yazılım, kreatif çözümler başta olmak üzere 200’e yakın projeye imza attı.

Google Partners Warm Up Birincilik Ödülü, Google Partners PitchLife Birincilik Ödülü, Google Partners Game on Dream Birincilik Ödülü sahibi olan Sare Medya dijital sektörde SEO, itibar temizliği, web sitesi hizmetlerinin yanı sıra kurumsal kimlik ve outdoor reklam tasarımları başta olmak üzere bir markanın temsil anlamında ihtiyacı olan tüm alanlarda çözümler sunmaktadır.


Etiketler: dijital medya, saremedya, sare medya,

- YORUM YAPIN -

Hiç Yorum Yapılmamış.

Sizi Arayalım