Instagram, Kullanıcılarına Masaüstü Müjdesi

Yazar: Sare Medya | Tarih: 30-06-2021 11:09:37 | Kategori: Sosyal Medya

Instagram’ın daha çok mobil uygulamasına odaklanmasının yanısıra, artık masaüstü internet tarayıcılarındaki uygulamasını da geliştirmeye başladı. Bu gelişmelerden birini de masaüstünde içerik paylaşımlarına izin verilmesi olarak açıkladı.

 

Instagram sözcüsü “Birçok kişinin Instagram’a bilgisayarlarından eriştiğini biliyoruz. Bu deneyimi geliştirmek için masaüstü tarayıcılarıyla Instagram’da bir akış gönderisi oluşturma özelliğini test ediyoruz.” açıklamasında bulundu. Bu özellik, Instagram’ın mobil uygulaması gibi kullanıcılara gönderilerinin boyutunu ayarlama, gönderilerini düzenleme gibi seçenekleri de barındırıyor.  

 

Tarayıcılarınızda giriş yaptığınızda sağ üst köşede bir “artı” işareti görüyorsanız, özellik tarayıcınızda etkinleşmiş demektir. Fakat hala gelmediyse endişelenmeyin. Daha test aşamasında olduğundan tam olarak herkese açılmış bir özellik değil.

 

Ayrıca Instagram, masaüstü tarayıcılarına; 2017 yılında hikayeleri görebilme, geçen yılın son zamanlarında ise direkt mesajlara cevap verebilme özelliğini getirmişti.


Etiketler: instagram, instagram yeni özellik , sosyal medya,

- YORUM YAPIN -

Hiç Yorum Yapılmamış.

Sizi Arayalım