DORSE VE TIR KAPLAMA REKLAMLARI

Yazar: Sare Medya | Tarih: 27-12-2021 12:27:55 | Kategori: Sosyal Medya

Trafikte yer alan araçların en gözde reklam alanına sahip olan tırların dorseleri reklam için harika alanlara sahiptirler. 

Büyük alanlarda yapılan reklam çalışmaları yoğun trafikte ya da trafikte rahat görüntülenmektedir. Tır reklam giydirmeleri kısmi yada komple yapılabilir.

Kiralık tır dorselerinde reklam uygulamaları sıklıkla kullanılmakta ve firma yada ürün bilinirliğini arttırmakta ve şirketleri daha güçlü göstermektedir. Tır filo reklam giydirmeleri her zaman etkili bir tasarımla doğru hedefe ulaşmaktadır.

Reklam sektörüne yılda milyarlarca paralar harcanılmakta ve tır reklamları en ekonomik en görsel şovu bol alana sahiptir. Şirket kurumsalınıza uygun reklam çalışmaları tasarımları hazırlayarak tır reklam kaplama işlemlerinizi uzman ekibimizle gerçekleştirmekteyiz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun size tır reklam uygulamaları konusunda yardımcı olmaya her zaman hazırız.

Sare Medya olarak tır dorse reklam giydirmenin yanı sıra tır kupalarına yapılan reklam çalışmaları hakkında da yardımcı olmaktayız.


Etiketler: tır reklamları , tır kaplama, dorse kaplama , dorse reklamları ,

- YORUM YAPIN -

Hiç Yorum Yapılmamış.

HİZMETLERİMİZSare Medya