Clubhouse Davetiyesi Nasıl Alınır?

Yazar: Sare Medya | Tarih: 04-10-2021 16:23:05 | Kategori: Sosyal Medya

1. Yöntem: Bireysel davetiye

2.Yöntem: Diğer sosyal medya platformları

3. Yöntem: Clubhouse üyesi arkadaşlar

Sadece iOS kullanıcılarına sunulan Clubhouse'a bekleme listesine girmeden katılabilmek için uygulamayı kullanan bir kullanıcıdan davetiye almanız gerekmektedir.

Ancak uygulayabileceğiniz birkaç farklı yöntem daha mevcut.

1. Yöntem: Bireysel Davetiye

Clubhouse uygulamasına giriş yapabilmenin en basit ve pratik yolu, uygulamayı kullanan bir kişiden bireysel davetiye almak. İlk etapta  her kullanıcının uygulamaya kayıt olduklarında yalnızca iki davetiye gönderme hakkı bulunmaktadır. Bunun dışında bir kişi uygulamayı ne kadar çok kullanırsa o kadar çok davet hakkı kazanmaktadır.

2.Yöntem: Diğer sosyal medya platformları

Clubhouse'a girmek için doğrudan kişisel bağlantınız yoksa Twitter ve Instagram gibi diğer sosyal medya platformlarından davetiye isteyebilirsiniz. Sosyal ağınızda davetiyesi olan biri yoksa bile #Clubhouse hashtagiyle paylaşım yaparak kendiniz için bir davetiye bulabilirsiniz.

3. Yöntem: Clubhouse üyesi arkadaşlar

Clubhouse'a davetiyeniz olmadan da katılabilirsiniz. Bunun için öncelikle Clubhouse uygulamasını indirmeniz ve kendinize bir kullanıcı adı belirledikten sonra hesabınızı onaylamanız gerekmektedir. Bu işlemden sonra Clubhouse kullanıcı arkadaşlarınız, sizin uygulamaya katıldığınıza dair bir bildirim alır ve  size uygulamaya girebilmeniz için erişim verebilirler.

 


Etiketler: , , ,

- YORUM YAPIN -

Hiç Yorum Yapılmamış.

Sizi Arayalım