Torunlar GYO, reklam ajansı olarak Sare Medya'yı seçti

Yazar: Sare Medya | Tarih: 29-06-2018 17:58:15 | Kategori: Markalar

Gayrimenkul sektörünün öncü isimlerinden olan Torunlar GYO, dijital medya reklamları için Sare Medya reklam ajansını seçti.

Gayrimenkul sektöründe AVM, eğlence merkezi, konut, ofis, otel, lojistik merkezi, ticari ve sınai bina vb. çok amaçlı yaşam ve iş merkezi yatırımları yapma, geliştirme ve yönetme konularında Dünyada ve Türkiye'de aranan marka haline getirmek, yüksek getirili yatırımlar yapmak vizyonu olan Torunlar GYO, dijital medya reklamları için Sare Medya ile el sıkıştı. Yeni işbirliği kapsamında Sare Medya reklam ajansı, Torunlar GYO'ya "Torunlar 5.Levent” ve "Torun Center Ofis" projelerinde, dijital medya reklamları hizmeti verecek.

Sare Medya reklam ajansı, Google Adwords, Facebook, Instagram, Youtube, Twitter ve Gmail reklamları alanında markalara kapsamlı hizmet sunan ajans, inşaattan eğitime, kozmetikten turizme, gıdadan giyime kadar birçok farklı sektörden firmaya hizmet veriyor.

Özellikle inşaat şirketlerine yönelik dijital medya çözümleri sunan Sare Medya’nın çalıştığı markalar arasında Mutlu İnşaat, Bakırcı Yapı, Güçlü İnşaat, Celaloğlu İnşaat, CFR Yapı bulunuyor.


- YORUM YAPIN -

Hiç Yorum Yapılmamış.

Sizi Arayalım