İtibarınız Zarar Görmesin

Yazar: Sare Medya | Tarih: 17-12-2019 17:00:08 | Kategori: Genel

İtibarınız Zarar Görmesin                               

İnternet dünyasında o kadar bilgi üretilmeye başlandı ki artık kimse bu bilgi paylaşımının önünü alamıyor. Bu durumun çok iyi yönleri olduğu gibi elbette kötü yönleri de mevcut. Öyle ki iyice bilgi çöplüğüne dönen internete tabiri caizse klavyesini kucaklayan geliyor, içerik oluşturuyor. Hal böyle olunca uluorta, asılsız ve mesnetsiz bilgi girişleri de olabiliyor.

Her şeyi olduğu gibi bunu da kötü niyetle kullanıp kişisel emellerine alet eden insanlar var. Söz gelimi bazı insanlar sevmedikleri insanlar hakkında mesnetsiz çirkin iddialar ortaya atabiliyor; yetmiyor bunlara internetin her mecrasından dolaşıma sokuyor. Teknoloji dünyasında da bunlara herkes rahatça ulaşabiliyor.

Bunun önüne geçmek ve hakkınızda yazılmış olumsuz içeriklerin arka plana atıp itibarınızı nasıl temiz tutmayı başarabilirsiniz? Bu sorunun cevabı noktasında devreye Sare Medya olarak biz giriyoruz. Hakkınızda yazılmış, kötü, çirkin hatta hakarete varan kötü içerikleri arama motorlarında çok ama çok gerilere atarak itibarınızın olumsuz etkilenmemesini sağlıyoruz. Bunun için bizimle iletişim kurabilir ‘itibar temizliği’ talebinde bulunabilirsiniz


Etiketler: , ,

- YORUM YAPIN -

Hiç Yorum Yapılmamış.

Sizi Arayalım