WhatsApp'da Bir Dönem Bitti!

Yazar: Sare Medya | Tarih: 05-04-2019 10:03:26 | Kategori: Sosyal Medya

Son yılların en yükselişteki uygulamalarından WhatsApp'da bir dönem bitti! Popüler mesaj uygulaması olan WhatsApp yeni geliştirdiği özellikle kullanıcıları için büyük bir sıkıntıyı daha sona erdirdi.

Bilindiği üzere, kullanıcılar telefon numaralarını bildikleri bir başka kullanıcıyı herhangi bir gruba doğrudan dâhil edebiliyor. Ancak WhatsApp, yeni özelliği ile bu duruma "Dur" demeyi başaracağa benziyor. Zira yeni WhatsApp özelliği ile gruplara kişiler, izin alınmadan eklenemeyecek. Yani WhatsApp'da gruplara otomatik ekleme ve eklenme dönemi sona eriyor.

Yeni özelliğe göre, artık WhatsApp grupları için üç seçenek olacak: Herkes, Kişilerim, Hiç kimse. Bu üç seçenekten birisini seçen kullanıcılar, WhatsApp'da kendilerini kimlerin bir gruba ekleyip ekleyemeyeceğine karar verecek. Herkes seçeneğini tercih edenleri, bir gruba herkes ekleyebilecek. Kişilerim seçeneğini tercih edenleri ise sadece rehberlerinde yer alan kullanıcılar bir gruba ekleyebilecek. Hiç kimse seçeneği ise, gruplara eklenme durumunu ortadan kaldırmasa da grup ekleme durumlarında talep oluşturulmasını sağlayacak. Yani, gruba eklendiğiniz zaman onay veya red seçeneklerine sahip olacaksınız.


Etiketler: ,

- YORUM YAPIN -

Hiç Yorum Yapılmamış.

Sizi Arayalım