Sare Medya Akyapı’nın Web Sitesini Baştan Tasarladı

Yazar: Sare Medya | Tarih: 10-11-2022 10:04:53 | Kategori: Sosyal Medya

Sare Medya Akyapı’nın Web Sitesini Baştan Tasarladı

İnşaat sektörünün önde gelen firması Akyapı, uzun zamandır sosyal medya yönetimi, reklamları, web sitesi çalışmaları ve tüm dijital çalışmaları için 360 derece hizmet veren, alanında uzman ve sektörün önde gelen Dijital Medya ve Sosyal Medya Ajansı Sare Medya ile çalışıyor.

Sare Medya, Akyapı’nın web sitesini baştan tasarladı. Sare Medya’nın işinde uzman, deneyimli ve donanımlı yazılım ekibi adeta Akyapı’nın web sitesini baştan yarattı da diyebiliriz.

Sare Medya’nın Akyapı için tasarladığı yeni web sitesi, kullanıcıların rahat kullanabilmesi için kullanıcı dostu, anlaşılır ve basit bir kullanımı olan, ziyaretçilerine muntazam bir düzen sunan, uygun görsellerin ve özgün metinlerin kullanıldığı bir web sitesi diyebiliriz. Tasarlanan web sitesi ayrıca Google’ın sürekli gelişen ve güncellenen algoritmalarına göre en uygun şekilde hazırlanmıştır.

Akyapı’nın kurumsallığını en iyi şekilde temsil edip, yansıtmayı amaçlayan Sare Medya ekibi, web tasarımı aşamasında da Akyapı’nın kurumsallığını en iyi şekilde temsil etmeyi ve yansıtmayı göz önünde bulundurmuştur.

Markanın imajını doğru yansıtmak, markanın kurumsal kimliği için de en önemli adımdır. Potansiyel müşteriler, hizmet almak istedikleri markaya önce internet üzerinden ulaştığı için müşterileri karşılayan web sitesinde doğru, anlaşılır ve özgün bir dil ile yazılmış metinler olan, doğru ve yerinde görsellerin kullanıldığı, marka imajının doğru yansıtıldığı, müşteriyi tatmin edecek yeterli bilginin bulunduğu bir web sitesi müşteriyi memnun etmektedir. Potansiyel müşterilerde ilk izlenimde olumlu bir profil oluşturmak, doğru web tasarımından geçer.

Kurumsal kimliğe uygun bir şekilde tasarlanan web siteleri, markanın kurumsal kimliğinin dünyaya açıldığı bir pencere niteliğindedir. Web sitesi tasarımı aşamasında Akyapı’yı en iyi şekilde tanıyan, Akyapı’nın imajını ve Akyapı’nın kurumsal kimliğini göz önünde bulunduran Sare Medya, tasarladığı doğru web sitesi ile Akyapı’nın marka imajına bir nevi ayna tutmuştur.

Sare Medya, Türkiye’nin sayılı Premier Google Partner ajansları arasında yer alır. Sare Medya, sürekli değişen ve gelişen dijital pazarlamanın dinamik yapısını hizmet verdiği tüm markalar ile titizlikle buluşturmayı hedeflemekte olan bir medya ajansıdır.

360 derece hizmet veren bir ajans olan Sare Medya, dijital reklamcılık, sosyal medya, yazılım, kreatif çözümler başta olmak üzere bir markanın internette temsil edilebileceği bütün alanlara dair hizmet sunmaktadır. Sare Medya’nın hizmet verdiği alanlar arasında Google Adwords Reklamları, Facebook Reklamları, Instagram Reklamları, Dijital Medya Planlaması, Sosyal Medya Yönetimi, Youtube Reklamları, Web Tasarımı, İtibar Temizliği ve SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) bulunmaktadır.

Sare Medya’nın 2018 yılı içerisinde Google’dan tam üç ödül almıştır. Sare Medya, Google’dan aldığı üç ödül ile dijital pazarlamada doğru hamleleri yaptığı, sektörün amirali konumundaki Google tarafından da tasdiklenmiştir.

Akyapı Neler Yapar?

Akyapı, inşaat sektöründe 24 yıllık bir geçmişi bulunan, köklü bir inşaat firmasıdır. Akyapı özverili ve deneyimli kadrosuyla konut, villa, iş merkezi, ofis ve alışveriş merkezi projeleri tasarlayıp hayata geçiriyor, kullanıcılarına modern mimari anlayışı ile kaliteli, ferah ve sağlam bir yaşam alanı sunarken, şehirlerin dönüşümüne önemli bir katkıda bulunuyor.

Akyapı bugüne kadar konut, villa, sanayi yapıları, iş merkezleri ve alışveriş merkezleri başta olmak üzere 3.500.000 m2’nin üzerinde üretim ve yaşam alanları projelerini tasarlayıp, hayata geçirdi. 24 yılda, 50 projeye imzasını atıp, 10.500 konut tasarlayan ve 3.500.000 m2’nin üzerinde projeyi tasarlayıp hayata geçiren Akyapı Türkiye’nin en büyük inşaat firmalarının başında geliyor.

Akyapı ile Sare Medya’nın yolculuğu 10 Ocak 2021 tarihinde başlamıştır. Akyapı ve Sare Medya birlikte birçok başarıya imza atmış ve atmaya devam etmektedirler.


Etiketler:

- YORUM YAPIN -

Hiç Yorum Yapılmamış.

Sizi Arayalım