Sosyal Medya Yönetimi Paketleri

Yazar: Sare Medya | Tarih: 22-12-2019 19:14:15 | Kategori: Genel

Sosyal Medya Yönetimi Paketleri seçerken firmanız ya da markanız için dikkat etmeniz gerekenleri bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz. Günde ortalama Türkiye'de Sosyal Medyada geçirilen zaman 4 - 4,5 saat diye bilinmekte. Böyle bir bilginin ardından firmaların sosyal medya hesapları çok önemli hale geliyor. Peki Sosyal Medya Yönetimi Paketi seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

Kullanıcıyı Sıkmamak

En önemli konuların başında kullanıcıyı sıkmayan paylaşımlar yapmalıyız. Ürünümüz "Konut Projesi" olduğunu düşünürsek hep "1+1 daire 500.000 TL" dersek kullanıcılar belli bir süre sonra sıkılcaktır. Bunun yerine konut projesinin özelliklerinden (kapalı otopark, havuz vs.) ya da konut bakan kişiye dekoratif önerilerde bulunmak daha keyifli olacaktır ve projemizi takip eden insanlarıda sıkmamış olacağız.

Paylaşım Sıklığı

Her gün paylaşım yapmak kullanıcılarda ters etki yapıyor, paylaşımları en fazla 2 günde 1 ya da 3 günde 1 yapıp storyleri daha hareketli kullanmak çok daha etkili olacaktır.

Doğru Yerde Doğru Paylaşım

Facebook ve Instagram'ın dili birbirine yakın gözükebilir fakat Twitter için farklı içerik üretilmelidir. Ayrıca en önemlisi Linkedin'da Facebook, Instagram ve Twitter paylaşımları olmamalı daha çok iş dünyasına yönelik bilgilendirmeler olmalıdır.

Sosyal Medya Yönetimi Paketinizi seçerken yukarıda belirttiğimiz maddelere uymanız markanıza daha iyi gelecektir. Sare Medya'dan bir Sosyal Medya Yönetimi teklifi için ise buraya tıklayabilirsiniz. Unutmayınız Sosyal medya yönetimi paket fiyatları ürününüze ve markanıza göre değişiklik gösterir.


Etiketler: , , , , ,

- YORUM YAPIN -





Hiç Yorum Yapılmamış.

Sizi Arayalım