Yeni Gmail Yayınlandı ! İşte Yeni Gmail Özellikleri 

Yazar: Sare Medya | Tarih: 22-06-2018 16:28:02 | Kategori: Genel

Yeni Gmail Yayınlandı ! İşte Yeni Gmail Özellikleri 

E-posta, çoğumuz için bir zorunluluktur. İş arkadaşlarımızla ve arkadaşlarımızla iletişimde kalmak, en son haberleri takip etmek, evde veya iş yerindeki işleri yönetmek için kullanıyoruz. Bugün , kullanıcıların iş yerinde daha üretken olmalarına yardımcı olmak için web üzerinde Gmail ’de önemli gelişmeler olduğunu duyurduk . Yeni Gmail ‘in gelen kutunuzdan daha fazlasını başarmanıza nasıl yardımcı olabileceğine hızlıca bakın.

 

Gelen kutunuzdan ayrılmadan daha fazlasını yapın

Gmail’in yeni görünümü , daha fazla iş yapmanıza yardımcı olur. Sadece şu an için olsun veya kolayca gibi sık kullandığınız diğer uygulamalar erişemez e-postaları ertelemek yeni erteleme düğmesine kullanmak, ekleri benzeri fotoğraflar-olmadan büyük konuşmaları aracılığıyla açılması veya kaydırma Tıklayın Google Takvim , Görevler şimdi ( Android ve iOS’ta kullanılabilir ve Keep .)

Gmail ayrıca, hiçbir şeyin çatlaklardan kaymadığından emin olmak için e-posta iletilerinizin yanında görünen hızlı hatırlatıcıları içeren iletileri takip etmenizi ve yanıtlamanızı “tetikler”.

 

İletilere daha hızlı yanıt vermenize yardımcı olmak için web’deki Gmail’e Akıllı Yanıtı ekliyoruz .

Mobil cihazlardaki yeni özellikler, yüksek öncelikli bildirimler gibi, kesintisiz olarak odaklanmanıza yardımcı olacak önemli mesajlar konusunda sizi bilgilendirebilir. Ayrıca, Gmail, bültenlerden ne zaman çıkacağınızı veya artık önemsemediğiniz teklifleri önerecek.

Ayrıca, potansiyel olarak riskli e-posta geldiğinde sizi uyaran yeni uyarıları Gmail’de görebilirsiniz.

Son olarak, yeni bir gizli mod, iletilerin iletilmesi, kopyalanması, indirilmesi veya yazdırılması seçeneğini kaldırmanızı sağlar; e-posta yoluyla veya vergi numaranız veya sosyal güvenlik numaranız gibi hassas bilgiler göndermeniz gerektiğinde faydalıdır. Bilgilerinizin kontrolünde kalmanıza yardımcı olmak için belirli bir süre sonra bir mesajın süresinin dolmasını da sağlayabilirsiniz.

 

 

Başlamak

Gmail’deki bu yeni güncellemeleri, önümüzdeki haftalarda görünen bazı özelliklerle, bugün web’de kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayarlar’a gidin (gelen kutunun sağ üst köşesindeki dişli çarkı) ve “ Yeni Gmail ‘i deneyin.” Seçeneğini seçin. Daha sonra tekrar aşağıya geçmek isterseniz, aynı yere gidebilir ve “Klasik moda geri dön” ü seçebilirsiniz. Gmail. ” Bu kullanışlı ürün rehberi , başlamanıza yardımcı olabilir.

Gmail’i işyerinde nasıl kullanabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Gmail’in verimli kalmanıza yardımcı olabileceği tüm yollarla ilgili daha fazla ayrıntıya sahip olan G Suite yayınımıza göz atın.


Etiketler: gmail reklamları, gmail reklam ajansı, gsp reklam,

- YORUM YAPIN -

Hiç Yorum Yapılmamış.

Sizi Arayalım