Sosyal Medya Ajansları Ne Yapar?

Yazar: Sare Medya | Tarih: 20-07-2022 20:17:14 | Kategori: Sosyal Medya

Sosyal Medya Ajansları Ne Yapar? 

Türkiye’de nüfusun %77’si internet erişimine sahip ve %70’i ise aktif olarak internet kullanıyor. 2021 yılında internette geçirilen süre 7 saat 57 dakika iken 2022 yılında 8 saati aşmış durumda. İnsanlar bunun 3 saatini sosyal medyada geçiriyor. Bu bilgiler ışığında geleneksel medyanın yavaş yavaş kaybolmasıyla birlikte dijital medyanın önemi oldukça arttı. Sosyal medya yönetimi marka ve kurumlar için artık bir kurumsal kimlik haline gelmeye başladı. Bunun farkına varan medya ve kurumlar sosyal medya yönetimininde sosyal medya ajanslarından profesyonel destek alarak kar oranlarını arttırmaya başladı.  

Sosyal medyanın yapısı hem bireysel kullanıcıların hem de kurumsal markaların hedef kitlesiyle sürekli olarak etkileşim ve iletişim halinde olmasını sağlayan bir formdadır. Mobil cihaz ve tablet kullanımı günümüzde sosyal medyanın etkinliğini arttırıyor. İşletmeler, Instagram, Facebook, Twitter gibi sosyal medya uygulamaları üzerinde etkin olduklarında rakiplerinin önüne geçebilir ve yeni müşteriler kazanabilirler.  

Sosyal medya hesaplarınız, geniş bir kitleye hitap edeceği için profesyonel bir ekipten yardım almanız imajınız açısından daha olumlu olacaktır. Uzman bir sosyal medya ekibinin sayesinde sosyal medya hesaplarınızı konusunda profesyonel kişilerin yönetmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede daha etkili sonuçlar elde edebilecek şekilde işlemler yapılabilir. Sosyal medya hesaplarınızın kaliteli içeriklerle yönetilmesi, hedef kitlenizden istediğiniz dönüşleri almanızı sağlayacaktır. 

 


Etiketler: google, dijital ajans, sare medya, sosyal medya,

- YORUM YAPIN -

Hiç Yorum Yapılmamış.

Dijital Medya ve Sosyal Medya Ajansı

HİZMETLERİMİZSizi Arayalım