Sare Medya

Hakkımızda

Google Premier Partner ödülü almış Türkiye'nin önemli sosyal medya danışmanlığı hizmeti veren ajanslar arasında bulunan Sare Medya; müşterilerinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda çalışmayı amaç edinmiş, hedefe yönelik somut iletişim araçları ile varlığını sürdürdüğü ve iletişim odaklı çözümler geliştirmeyi hedefleyen, alanında etkin bir medya ajansıdır. 360 derece

sosyal medya ajansı

olma özelliğine sahip Sare Medya; başta sosyal medya, web site yazılımı, kreatif çözümler ve dijital reklamcılık olmak üzere bir markanın diijtal ortamda temsil edilebileceği tüm alanlarda yaratıcı hizmetler sunmaktadır. Alanında uzman bir ekiple, bugüne dek başarıya ulaştırdığı 200’den fazla projenin altında yer alan imzası ile Sare Medya; vizyonunu her geçen gün genişletmeye devam etmektedir. Dijital sektörde SEO, itibar temizliği, web tasarımı gibi hizmetleri sunmasının yanı sıra ayrıca kurumsal kimlik ve outdoor reklam tasarımları ile bir markayı ileriye taşıyacak her türlü ihtiyacı karşılamaktadır. 2016 yılında başlayan iş yaşamına, büyüyen hedefleri ve genişleyen kadrosu ile 2019 yılından itibaren Florya ofisinde hizmetlerine devam etmektedir.

Sare Medya, 2018 yılı içerisinde dijital pazarlama alanında gerçekleştirdiği öncü ve yaratıcı çalışmalarıyla, başarısını sektörün en yetkin ismi olan Google’dan almış olduğu 3 ödül ile pekiştirmiştir. İlk günden bugüne dek gelen süreçte %100 müşteri memnuniyetine önem vererek hizmet anlayışı sürdürmekte olan Sare Medya, farklı sektörlerdeki birçok müşterilerinin dijital alandaki marka değerini artırmayı başarmış ve atmış olduğu doğru adımlar ile dijital pazarlama süreçlerinin kalıcı olmasını sağlamıştır. Bir medya ajansı olarak, referanslarımıza eşlik eden her markanın online görünürlüğünü ve müşteri etkileşimini artırmak için kullanması gereken her türlü iletişim yöntemini gerçekleştirmekte ve bu doğrultuda hizmet anlayışımız ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Dijital medyanın her alanında belirgin bir yer edinen ve global bir marka hâline gelen Sare Medya, bugün birçok markanın dijital pazarlama alanında büyümesine eşlik etmektedir. Sizin için dijital süreçlerinizi etkili bir biçimde yönetip aynı zamanda markanızın ihtiyacı olduğu stratejileri belirleyerek alanında yetkin, profesyonel isimler ile en iyi şekilde temsil edilmenizi sağlamaktayız.

  • Google Partners Warm Up Birincilik Ödülü
  • Google Partners PitchLife Birincilik Ödülü
  • Google Partners Game on Dream Birincilik Ödülü
Devamını Oku

BLOG - HABER - ETKİNLİKSizi Arayalım